Welcome: użytkowniku
logo
Zostań reporteremDodaj miejsce

Reklama / patronat

PATRONAT 

 WartoByć.pl to portal, którego zadaniem jest szeroko pojęta promocja lokali gastronomicznych, hoteli oraz wydarzeń i wszelkich przejawów kultury i rozrywki.

Jeśli organizujecie koncert, wystawę, spotkanie, zawody, rozgrywki lub jakiekolwiek inne ciekawe wydarzenie, chętnie obejmiemy je patronatem medialnym.

 Z naszej strony zapewniamy:

 - umieszczenie na stronie głównej serwisu WartoByć.pl zapowiedzi wydarzenia  z linkiem do podstrony z opisem, harmonogramem, zdjęciami i plakatami,

- wyróżnienie zapowiedzi na wszystkich podstronach serwisu,

- umieszczenie informacji o wydarzeniu w jednym z naszych newsletterów,

- umieszczenie w serwisie WartoByć.pl  relacji (foto i/lub video) z wydarzenia,

- najciekawsze inicjatywy otrzymają możliwość bezpłatnej emisji reklamy na banerze (190x190px) bocznym emitowanym na podstronach związanych z daną lokalizacją.

 

-Jako GŁÓWNY PATRON MEDIALNY oferujemy:

 

- bezpłatna emisję reklamy na ogólnokrajowym  banerze (750x120px) głównym serwisu WartoByć.pl,

-  upust przy zakupie komercyjnego, targetowego mailingu rozsyłanego do internautów,

- gadżety i upominki.

 

Ze strony organizatora oczekujemy:

 

Umieszczenia logotypu portalu WartoByć.pl na wszelkich materiałach promujących wydarzenie (plakaty, afisze, ulotki, bilety, zaproszenia) oraz na internetowej stronie imprezy (miejsca),

- zawarcia informacji o patronacie medialnym – portalu WartoByć.pl w radiowych

i telewizyjnych spotach reklamujących wydarzenie,

- zapewnienia możliwości ekspozycji materiałów reklamowych portalu (ulotki, banery, tablice itp.) w trakcie trwania imprezy,

- przekazywanie informacji słownej o patronacie medialnym portalu WartoByć.pl

w zapowiedziach np. na scenie, odbywających się w trakcie imprezy,

- akredytację dla dwóch osób z redakcji portalu WartoByć.pl na wydarzenie objęte patronatem,

- w przypadku imprez biletowych przekazania portalowi WartoByć.pl uzgodnionej wcześniej ilości biletów, które rozdysponowane będą w konkursach dla internautów.

 

Powyższe propozycje przedstawiają jedynie przykładowe możliwości wzajemnej promocji oraz wymiany usług pomiędzy portalem Wartobyć.pl, a organizatorem wydarzenia.

W zależności od specyfiki i rangi imprezy, ilość oraz forma materiałów promujących imprezę może ulec zmianie.

W sprawie tej, prosimy o kontakt pod adresem : reklama@wartobyc.pl

 

REKLAMA 

Na portalu WartoByć.pl proponujemy Państwu trzy formy reklamowe.

Pierwsza to banner reklamowy umieszczony w górnej, najbardziej widocznej części witryny. Jest to forma graficzna umieszczona tuż pod głównym menu. Reklama wyświetlana jest losowo, aby nie pokazywać użytkownikowi pozostającemu na stronie tej samej kreacji. W tym samym okresie może być wyświetlanych naprzemiennie do 10 bannerów.

Ze względu na dobrą widoczność i emisje w całym portalu ta forma jest idealna do promocji marki i produktów o zasięgu ogólnopolskim oraz inych stron internetowych. Zapewnia dotarcie do dużej liczby odbiorców.

Banner można wykupić w wersji: Billboard (750×120 pikseli)

Banner reklamowy po lewej stronie ( po zalogowaniu się ) to druga forma reklamy którą można u nas wykupić. ( 190× maksymalnie 750 pikseli)

Boks z promowanymi wydarzeniami to trzecia forma reklamowa . Lokalizacja boksu to boczna kolumna (lewa strona ) witryny oraz pierwsza strona witryny. Boks ten jest dyskretnie wkomponowany w strukturę portalu. Dzięki temu internauta zainteresuje się reklamą nie zawsze świadom, że to właśnie reklama.

Nasze boksy targetowane pod względem lokalizacji. Reklama dopasowuje się do miasta użytkownika oraz do rodzaju lokali jakimi użytkownik jest zainteresowany. Ta forma reklamy jest idealna dla mniejszych przedsiębiorstw, działających na lokalnym rynku.

Boks reklamowy to połączenie reklamy graficznej i tekstowej. Na stronie emitowane są maksymalnie 4 boksy, wybierane losowo pośród, reklam powiązanych z daną lokalizacją.

Reklamę można wykupić kontaktując się z nami poprzez email : reklama@wartobyc.pl.

Co ważne, nie korzystamy z pośrednictwa agencji reklamowych. Pozwala to na obniżenie kosztów oraz zapewnia elastyczne i indywidualne podejście do każdego klienta.

Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia reklamy bez podania przyczyn.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu - reklama@wartobyc.pl

Zespół WartoByć.pl